17 лютого 2022, 11:38

"Терміни вторгнення РФ" від західних ЗМІ: оцінювання Міноборони України

Коментуючи "меседжі" про вторгнення РФ в Україну, глава оборонного відомства зазначив, що кожен "переслідує свої цілі".

"Терміни вторгнення РФ" від західних ЗМІ: оцінювання Міноборони України

Закордонні мас-медіа мають власні завдання, поширюючи ймовірні терміни вторгнення РФ в Україну, запевнив глава Міноборони Олексій Резніков, пише "РБК-Україна".

За його оцінюванням, більш серйозні видання намагаються моніторити обстановку та передавати об'єктивну картину того, що відбувається. Керівник оборонного відомства пояснив, що українські військові відслідковують найменші зміни у ситуації на кордоні та звіряють ці відомості з даними від іноземних союзників.

При цьому версії та гіпотези потім визначаються по-різному. За словами Резнікова, завдання перед Києвом – зберегти стійкість і спокій серед цивільного населення нашої країни.

Треба сказати, що раніше закордонні видання анонсували вторгнення РФ в Україну у середині цього місяця, а точніше вже цього тижня. Також оглядачі навіть називали конкретні дати – 15-16 лютого.

При цьому у Міноборони РФ днями оголосили про відведення підрозділів до місць регулярного базування. У НАТО ці дані заперечують.

Сьогодні було озвучено чергову дату можливого наступу військ РФ – нібито ця неділя.

Перед цим у Вашингтоні повідомили, що РФ наростила бойові сили вздовж українського кордону: за добу там додалося близько 7 тис. військових.

Додамо, раніше Генштаб ЗСУ розглянув усі найнебезпечніші можливі варіанти агресії Росії проти України.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини