16 лютого 2022, 14:35

РФ і Білорусь розгорнули понтонний міст через Прип'ять за 6 км від України: з'явилися фото

Навчання двох країн проходили у рамках "Союзної рішучості – 2022" у Поліському радіаційно-екологічному заповіднику Білорусі.

РФ і Білорусь розгорнули понтонний міст через Прип'ять за 6 км від України: з'явилися фото

На спільних навчаннях РФ і Білорусі "Союзна рішучість – 2022" спорудили водну переправу через річку Прип'ять, частина русла якої пролягає по кордону України та Білорусі.

Про це повідомили журналісти Телеграм-каналу "Записки охотника".

Згідно з опублікованою інформацією, понтонна переправа була організована лише за 6 кілометрів від українського кордону. На підтвердження було опубліковано кілька супутникових знімків, а також мапу з геолокацією місця спорудження переправи.

Водночас на місце проведення навчань напередодні прибув український військовий аташе, візит якого був узгоджений на рівні міністрів оборони України та Білорусі.

Інформаційні агентства зазначають, що протягом кількох останніх тижнів експерти високо оцінювали ризик вторгнення російських військових із боку Білорусі, куди Москва направила військові підрозділи під виглядом проведення спільних із Мінськом військових маневрів.

Нагадаємо, Резніков сказав, що країні-агресору не вдасться захопити нові українські землі, бо сьогоднішня ситуація кардинально відрізняється від 2014 року. Це чудово розуміють у Кремлі.

Діалог.UA також писав, що Росія продовжує нарощувати військову силу у Криму та Білорусі. На підтвердження цього було опубліковано нові супутникові знімки.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини