15 лютого 2022, 11:37

Росія раптово почала відводити армію від кордону: Міноборони РФ зробило офіційну заяву

Російські військові оголосили про раптове повернення до місць постійної дислокації та розпочали відведення техніки від кордону.

Росія раптово почала відводити армію від кордону: Міноборони РФ зробило офіційну заяву

Зазначимо, що раніше Москва стягувала армійські підрозділи на східний кордон України.При цьому союзники Києва публікують дані щодо підготовки РФ до наступу.

Кремль раптово почав відводити частину військових підрозділів від кордону та повертати до місць постійної дислокації. Армійські підрозділи відразу двох військових округів ЗС РФ (Південного та Західного) починають повернення до місць дислокації.

Про це повідомляють російські інформаційні агенції з посиланням на заяву представника Міноборони РФ Ігоря Конашенкова.

Спікер відомства заявляє, що у міру закінчення військових маневрів російські військові "зроблять марші комбінованим способом" і повернуться до місць постійного базування.

Конашенков підкреслив, що армійські підрозділи російської армії вже розпочали навантаження техніки й особового складу сьогодні, 15 лютого, і попрямують у гарнізони постійної дислокації.

Підконтрольне Кремлю РІА "Новости" зробило публічним відео, на якому російські військові під камеру вантажать важку бронетехніку та танки на залізничні платформи.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

Зазначимо, протягом кількох останніх місяців навколо України спостерігалося зростання військової напруги, пов'язане з нарощуванням військової загрози з боку Москви. Кремль стягував армійські підрозділи, заявляючи про свої вимоги щодо так званих "гарантій безпеки".

Одним із наріжних каменів російського ультиматуму була вимога зафіксувати відмову у перспективах вступу України до НАТО.

При цьому російського ультиматуму було відкинуто як у Києві, так і на Заході, про що Москву повідомили у письмовій формі.

Зазначимо, що раніше Москва стягувала армійські підрозділи на східний кордон України.

При цьому союзники Києва публікують дані щодо підготовки РФ до наступу.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини