15 лютого 2022, 11:27

У Міноборони Білорусі дали чітку відповідь про можливий наступ РФ на Україну з їхньої території

В оборонному відомстві Білорусі прокоментували білорусько-російські навчання "Союзна рішучість – 2022", наголосивши, що ці маневри не несуть загрози Україні.

У Міноборони Білорусі дали чітку відповідь про можливий наступ РФ на Україну з їхньої території

Віктор Хренін, який є міністром оборони Білорусі, запевнив, що війська РФ не розпочнуть вторгнення в Україну з території республіки.

Про це розповів голова Міноборони України Олексій Резніков, повідомляє Діалог.UA із посиланням на сайт відомства. Він провів телефонну розмову з білоруським колегою, який прояснив ситуацію із двосторонніми навчаннями Білорусі та РФ.

За словами Резнікова, генерал Хренін запевнив його, що "ніяких агресивних дій із боку Республіки Білорусь вони не хочуть і не робитимуть". Білоруський військовий чиновник пояснив, що "Союзна рішучість" – це "оборонне навчання". Ці маневри військових двох країн не несуть жодних погроз Українській державі.

Резніков вважає позитивною тенденцією те, "що стосунки між українцями та білорусами як сусідами залишаються дружніми" попри новини останніх місяців.

Він також розповів, що український військовий аташе відвідає полігон у Білорусі, на якому відбудуться навчальні стрільби. За ним відбудеться зустрічний візит із РБ.

Нагадаємо, Резніков казав, що країні-агресору не вдасться захопити нові українські землі, бо сьогоднішня ситуація кардинально відрізняється від 2014 року. Це чудово розуміють у Кремлі.

Діалог.UA також писав, що Росія продовжує нарощувати військову силу у Криму та Білорусі. На підтвердження цього було опубліковано нові супутникові знімки.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини