13 лютого 2022, 19:11

$14 000 за підбитий російський танк: в Україні знайшли спосіб добре заробити на вторгненні РФ

У соціальних мережах обговорюють ідею отримати серйозну винагороду за підбиті російські танки.

$14 000 за підбитий російський танк: в Україні знайшли спосіб добре заробити на вторгненні РФ

Українці знайшли спосіб заробити на можливому вторгненні російської армії на територію України. У соціальних мережах обговорюють пост блогера Миколи Гаврилка, який на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував план заробітку на випадок, якщо Кремль розпочне нову війну проти України.

Гаврилко зазначив, що після того, як російські танки будуть підбиті з ПТРК і гранатометів, перетворену на металолом бронетехніку можна буде вигідно здати у пункти прийому чорних металів.

Блогер пише, що у середньому маса російського танка становить близько 50 тонн, що дозволить отримати чистий прибуток у розмірі 400 000 гривень (близько 14 200 доларів) за ціною 8 гривень за кг.

"Джавеліни або NLAW видають безкоштовно. Танк важить близько 50 тонн. Погуглив по пунктах прийому – 8 грн/кг за чермет. Самовивіз покупця, маніпулятор. 400 000 грн. Чистими. Поширте у групах. М – "мотивація"", – зазначив блогер.

Повідомлення викликало справжній ажіотаж у соціальних мережах – скриншот його посту активно розповсюджують користувачі. Щобільше, у соцмережах зазначають, що здорова іронія, відсутність паніки та збереження гарного настрою є ідеальним способом поведінки в умовах російського тиску.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що ЗМІ розсекретили, чому ФСБ побоюється потенційного конфлікту з Україною.

Ми також писали, що у МЗС розповіли, скільки озброєння одержав Київ від союзників.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини