13 лютого 2022, 18:02

Росія почала вкидання фейків про початок боїв на Донбасі та втрати

РФ вирішила робити вкидання фейкової інформації про початок бойових дій і втрати на сході України.

Росія почала вкидання фейків про початок боїв на Донбасі та втрати

13 лютого російські пропагандисти на Донбасі тиражували дезінформацію, що нібито "країни НАТО на чолі зі США оперативно вивели своїх громадян зі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ" в ОРДЛО. За їх версією, причина – "секретна ознака підготовки Києвом операції".

Як повідомляє міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm, коли інформація почала поширюватися у Мережі, пропагандисти зрозуміли, що вкотре потрапили у халепу, оскільки у СММ сталася ротація та замість одних на Донбас приїхали інші спостерігачі.

"Дуже смішно, як пропагандисти шукають таємні знаки, бо агресор у Кремлі й без його вказівки жодної ескалації на Донбасі не відбудеться", – зазначили волонтери.

Тим часом офіцер і блогер Анатолій "Штефан" Штірліц опублікував скриншоти з російських ТГ-каналів, де поширюють дезінформацію про початок війни Росії й України. Пропагандисти вже повідомляють про "втрати" з обох боків нібито під час бойових дій.

"Аналізуйте джерела інформації, їх достовірність і правильно оцінюйте інформаційний простір", – закликав військовий.

Як повідомлялося раніше, авіакомпанії почали скасовувати рейси з/в Україну на тлі рекомендацій іноземних МЗС покинути нашу країну через загрозу початку війни.

Депутат Ради Олексій Гончаренко закликав українців не панікувати на тлі повідомлень про припинення авіасполучення з Україною та не кидатися до магазинів, скуповуючи всі товари.

У США вважають, що армія РФ може піти у наступ з 16 лютого, не чекаючи на закінчення Олімпіади у Пекіні.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини