10 лютого 2022, 09:27

Чотири військові полігони та чотири аеропорти: у Білорусі стартували навчання за участю армії РФ

З 10 по 20 лютого на території Білорусі відбудуться військові навчання "Союзна рішучість – 2022", у яких бере участь і російська армія.

Чотири військові полігони та чотири аеропорти: у Білорусі стартували навчання за участю армії РФ

Сьогодні, 10 лютого, у Білорусі стартував другий і він же заключний етап військових навчань у рамках "Союзної рішучості – 2022". Озвучено три основні цілі навчань: припинення та відбиття агресії, захист "Союзної держави" та протидія тероризму.

У Міноборони РБ повідомляють, що на цьому етапі вони планують вирішити цілу низку питань, включаючи посилення кордону у разі спроби проникнення у країну терористів, спроби незаконно постачати зброю та всі інші засоби, які можна використовувати у боротьбі проти влади, пошук і знищення всіх незаконних бандитських формувань, а також диверсійних груп. Окремо винесено тему постконфліктного врегулювання ситуації.

Військові навчання мають пройти на чотирьох полігонах: Брестський, Обуз-Ліснівський, Гозький і Осиповичський. Ще будуть задіяні одразу чотири аеродроми: Ліда, Барановичі, Мачулищі та Лунинець.

Головна мета навчань – перевірка боєздатності "союзної армії" захищати територію своєї держави.

Росія вже зібрала на кордоні з Україною близько 100 тисяч військовослужбовців. У Вашингтоні впевнені, що військові навчання у Білорусі – це продовження концентрації російських військ біля українського кордону. Ці навчання не були заплановані, а їхнім ініціатором вступив диктатор Лукашенко, якому здалися українські війська біля білоруського кордону.

Раніше ми повідомляли, що Росія почала перекидання в акваторію Чорного моря бойових фрегатів, які перебували у сирійському порту.

Нагадаємо, у МЗС Росії відреагували на новину про те, що у районі Харкова Київ планує встановити американські системи THAAD.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини