2 лютого 2022, 10:00

З "Ураганами" на чолі: біля окупованого Криму пройшли навчання ЗСУ

Неподалік окупованого Криму ЗСУ провели військові навчання з "Ураганами" в умовах, наближених до бойових.

З "Ураганами" на чолі: біля окупованого Криму пройшли навчання ЗСУ

Днями стало відомо, що на території Херсонської області неподалік кордону з окупованим Кримом ЗСУ провели чергові військові навчання, задіявши системи залпового вогню "Ураган".

Сьогодні, 2 лютого, командувач ОЗ ЗСУ Сергій Наєв поділився своїми враженнями, повідомляє прес-служба ЗСУ.

Головне завдання навчань – прикрити підрозділи із повітря засобами ППО. Планові військові навчання пройшли за умов, максимально наближених до бойових.

За словами Наєва, підрозділи реактивників "Ураган" за навчальною тривогою вирушили до місця дислокації. Було здійснено марш і розгортання вогневих позицій для наведення на цілі, щоб у майбутньому знищити умовного супротивника.

Підрозділи під час навчань показали, як вони прикриватимуть наземні війська з повітря. Також вони застосували димову завісу під час залишення бойових позицій.

Наприкінці січня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Нацаакадемії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного пройшли фінальні підготовки бійців, озброєних британськими протитанковими комплексами NLAW.

Випускники академії провели стрілянини по САУ та машинам піхоти, які знаходилися за 300–600 метрів. Вогонь по цілях вівся з окопа, бойової машини та навіть через вікно будинку.

На стрілянинах були присутні представники вищого військового керівництва.

Раніше ми повідомляли, що 1 лютого у Києві приземлився вже 6-й вантажний літак із США. Загалом Вашингтон надав Україні військову допомогу на 500 тонн.

Нагадаємо, наприкінці січня українські військовослужбовці провели навчальні стрілянини з американських гранатометів системи SMAW-D.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини