1 лютого 2022, 12:52

У Києві приземлився шостий вантажний літак із США: що було на борту

В українській столиці розвантажують "шосту пташку" з військовою допомогою Сполучених Штатів для потреб ЗСУ.

У Києві приземлився шостий вантажний літак із США: що було на борту

У вівторок, 1 лютого, в Україну із США прибула чергова партія озброєння від американських партнерів.

Про це традиційно повідомив голова Міноборони Олексій Резніков, передає Діалог.UA.

У своєму Twitter він розповів, що цього разу доставив вантажний літак у рамках військової допомоги для потреб української армії.

Міністр відзначив високу швидкість прибуття лайнерів.

"День ще не пройшов, а ми вже розвантажуємо 6-го птаха від наших друзів із США! До Києва прибуло 84 тонни боєприпасів! Загалом на сьогодні ми отримали близько 500 тонн оборонної техніки від США! І це ще не кінець", - написав він .

Напередодні увечері Резніков повідомив про прибуття до Києва п'ятого літака із 84 тоннами боєприпасів різного калібру. Загалом наша країна має прийняти півсотні таких бортів.

У свою чергу, Посольство США у Києві заявило, що Вашингтон і надалі надаватиме Україні оборонну допомогу.

"Ми віддаємо значну перевагу шляху діалогу та дипломатії, але ми й надалі надаватимемо Україні оборонну допомогу, необхідну для захисту від численних військових сил Росії, зібраних на її кордонах. Ми разом з Україною", - йдеться на сторінці дипвідомства.

За даними Flightradar24, у п'ятницю в Україну прибули два військово-транспортні літаки США. Один із них прилетів із Йорданії до Львова. Другий Boeing 747-412 (BCF) злетів з авіабази ЗС США Dover і приземлився в аеропорту Бориспіль під Києвом.

Діалог.UA писав, що до нового пакету американської допомоги увійдуть "летальні та нелетальні" засоби, які відправлять незабаром.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини