28 січня 2022, 17:11

ЗМІ заявили про підготовку РФ до відправки на Донбас великої групи найманців "СДД"

Терористичний “Союз добровольців Донбасу” готується до відправки до ОРДЛО групи найманців для війни проти ЗСУ.

ЗМІ заявили про підготовку РФ до відправки на Донбас великої групи найманців "СДД"

Росія має намір посилити військову присутність на окупованому Донбасі. Так званий “Союз добровольців Донбасу” збирає найманців для відправлення до невизнаних “Л/ДНР”.

Про це у Telegram 28 січня написав російський пропагандист із Russia Today Семен Пегов, тісно пов'язаний із сепаратистами ОРДЛО.

"У "Союзі добровольців Донбасу" заявили про те, що вже приступили до формування підрозділу... для відправлення у зону бойових дій на донбаській передовій", – написав Пегов.

Підтвердження цієї інформації немає. І не виключено, що дані є черговим вкиданням пропагандистської машини РФ як для залякування України, так і для підвищення бойового духу сепаратистів ОРДЛО.

Інформація спливла після повідомлення колишнього "польового командира" "ДНР" Олександра Ходаковського, що в ОРДЛО росіяни посилили вербування для "вирішення завдань у Лівії". Він був дуже обурений такою поведінкою Москви.

"Якщо у когось є зайві гроші – підніміть зарплату "корпусникам" та іншим "фронтовикам", щоб люди охочіше йшли в "армію", а не розвертайте тут вербування під незрозумілі цілі,  знайшли де", – написав Ходаковський.

Зазначимо, що "Союз добровольців Донбасу" – це офіційне російське об'єднання найманців, які воювали проти України на Донбасі. Донедавна його очолював Олександр Бородай, який у 2021 році став депутатом Держдуми від керівної партії "Єдина Росія".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Ярош попередив Донбас про можливі провокації з боку російських найманців.

Ми також писали, що найманець "Сомалі" у футболці "Я за Путіна" розповів, як окупанти облаштовували позиції біля житлових будинків.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини