25 січня 2022, 14:30

Британські інструктори провели перше заняття для ЗСУ із застосування NLAW – кадри

ЗСУ розпочали навчання з використання британських протитанкових комплексів, призначених для міського бою.

Британські інструктори провели перше заняття для ЗСУ із застосування NLAW – кадри

Декількома днями як допомогу уряд Великобританії направив в Україну велику партію озброєння. Мова про гранатомети NLAW, які вважаються найкращими у світі для ведення міського та ближнього боїв. Усього було поставлено понад тисячу екземплярів, а також снаряди до них.

У вівторок, 25 січня, військовослужбовці 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (у Львівській області) спільно з британськими інструкторами з місії ORBITAL почали відпрацьовувати навички, необхідні для застосування гранатометів NLAW.

Кадри із першого заняття показав голова Нацаакадемії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук на своїй сторінці у Facebook, пише Диалог.UA.

Він особисто подивився, як проходило навчання його підопічних британськими інструкторами, та поділився враженнями.

"Скоро перші кілька десятків військовослужбовців ЗСУ зможуть не лише ефективно застосовувати ці ПРК, а й самі зможуть навчати інших українських солдатів. Вдячні вищому військовому керівництву нашої держави за довіру та можливість розпочати це навчання з нас", - написав Ткачук.

Нагадаємо, Великобританія розпочала постачання в Україну великої партії гранатометів NLAW, аналогів яких немає у Росії. Журналіст Юрій Бутусов назвав їх "Джавелінами" для міського бою.

Раніше у Мережі показали ролик, у якому протитанковий комплекс NLAW "працює" проти танка.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини