25 січня 2022, 13:49

У Міноборони РФ озвучили причину тривоги у ПВО, що межує з Україною

Командувач військ ПВО Росії вирішив перевірити боєздатність близько 6 тисяч військовослужбовців.

У Міноборони РФ озвучили причину тривоги у ПВО, що межує з Україною

Сьогодні, 25 січня, начальник пресслужби ПВО Вадим Астаф'єв підтвердив той факт, що за наказом командувача розпочалася перевірка боєготовності військовослужбовців. Солдатів було піднято по бойовій тривозі, і вони одразу ж вийшли до районів свого зосередження.

У Міноборони Росії заявили, що у рамках планових занять із бойової підготовки залучено 20 рухомих польових пунктів управління.

У перевірці буде задіяно 6 тисяч військовослужбовців із ПВО, 4 армії ВПС і ППО, Чорноморського флоту та Каспійської флотилії. Вони здійснять марш комбінованим способом до місця збору, який віддалений на значну відстань від місця постійної дислокації.

Командувач військ ПВО Олександр Дворніков заявив, що головна мета перевірки – оцінити здатність командирів груп і з'єднань взаємодіяти між собою.

Військові підрозділи по всьому їх маршруту супроводжуватиме розвідка, включаючи безпілотники та розвідувальні дозори. Маскування військ забезпечуватиме підрозділ РЕБ. В умовах міста військову колону супроводжуватиме автомобільна інспекція.

При цьому у Міноборони РФ не назвали кінцевої точки, куди рухаються військові підрозділи.

На цьому фоні у Білгородській області ЗВО РФ розгорнув новий батальйон РЕБ, який озброєний комплексами "Житель", "Леєр-3" та "Борисоглебськ-2".

Раніше ми повідомляли, що представники керівної партії Вірменії прокоментували чутки про можливе виведення з країни російських військовослужбовців зі 102-ї військової бази у Ґюмрі.

Нагадаємо, хакери з "Кіберпартизана" атакували сайти "БелЖД", висунувши низку вимог до уряду країни, зокрема і щодо військ РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини