18 січня 2022, 14:56

В Україну вилетів 4-й за добу транспортник Королівських ВПС C-17A: ЗМІ дізналися про зброю, яка може бути на борту

На тлі загрози російського вторгнення до України продовжує прибувати військово-транспортна авіація НАТО.

В Україну вилетів 4-й за добу транспортник Королівських ВПС C-17A: ЗМІ дізналися про зброю, яка може бути на борту

На тлі загрози російського вторгнення у небі над Україною продовжують фіксувати інтенсивний трафік військових літаків ВПС Великої Британії. Вже четвертий літак Королівських ВПС C-17A вилетів у напрямку України.

Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на ресурс "Флайтрадар24", який відстежує траєкторію руху повітряних суден у режимі реального часу.

Третій військово-транспортний борт ВПС Великої Британії прибув до України сьогодні вночі. Ще два прибули напередодні, 17 січня. Всі літаки при виконанні рейсу, з невідомих поки що причин, обходять повітряний простір Німеччини.

Експерти припускають, що Великобританія на тлі загрози російського вторгнення здійснює передачу технічних засобів та озброєнь, які дозволять зміцнити українську армію перед російською загрозою.

Імовірною зброєю, яку анонсував міністр оборони Великобританії для України, може бути ПТРК малої дальності NLAW. Принцип атаки схожий на Javelin: 150-мм ракета вражає танк зверху. На відміну від Javelin, для ведення вогню досить однієї людини.

Раніше ми повідомляли, що Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вирішив прокоментувати постійні заяви Росії про "гарантії безпеки".

Нагадаємо, Дмитро Гордон не сумнівається, що Путін не збирається вторгатися до України. Президент Росії завжди "біжить із поля бою", щойно запахне "смаженим".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини