16 січня 2022, 13:04

"Це станеться обов'язково", – Ярош звернувся до українців з обіцянкою

Ярош звернувся до українців у День пам'яті захисників Донецького аеропорту.

"Це станеться обов'язково", – Ярош звернувся до українців з обіцянкою

Радник Головнокомандувача ЗСУ, командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош у День пам'яті захисників Донецького аеропорту заявив, що захоплені Донецьк, Луганськ і Крим будуть звільнені Україною від окупації та повноцінно повернуться до складу України.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Ярош заявив, що визволення відбудеться завдяки силі української ідеї й української зброї.

За його словами, деокупація Криму й ОРДЛО відбудеться обов'язково.

"І ДАП, і Донецьк, і Луганськ, і Крим будуть звільнені силою української Ідеї та Зброї! Це станеться обов'язково... Вічна пам'ять загиблим Воїнам! Честь живим захисникам України! Перемога буде за нами!" – написав Ярош.

Щороку 16 січня українці вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту, які 242 дні утримували стратегічний об'єкт від захоплення російськими військовими.

За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників ДАПу назвали "кіборгами", а форпост ЗСУ став символом української мужності, оплотом українського духу.

Додамо, у Мережі завдяки кіборгу Болдирєву з'явилися унікальні кадри битви за аеропорт Донецька. Кіборг служив у легендарній 93-й бригаді ЗСУ. Завдяки Болдирєву сьогодні можна побачити унікальні кадри відважної битви за ДАП, де героїчно загинули сотні українських захисників.

Нагадаємо, в Інтернеті показали справжніх Героїв із ДАПу. За кожним кадром доля захисника України, який опинився в епіцентрі війни на Донбасі, адже бої за Донецький аеропорт – це один із найважчих етапів протистояння українських військових із російськими терористами на Донбасі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини