15 січня 2022, 08:30

ЦРУ тренує елітні підрозділи ЗСУ для відбиття агресії РФ – ЗМІ

Центральне розвідувальне управління США займається підготовкою елітних підрозділів ЗСУ для відбиття можливої атаки РФ.

ЦРУ тренує елітні підрозділи ЗСУ для відбиття агресії РФ – ЗМІ

У 2014 році після анексії Криму та захоплення частини Донбасу президент США Барак Обама погодив заснування програми з підготовки найкращих українських військових спеціалістами ЦРУ. За Дональда Трампа та Джо Байдена цю співпрацю розширили.

П'ять джерел кореспондента Yahoo News Зака Дорфмана повідомили, що інтенсивні тренування проводять на засекреченому об'єкті на півдні США. Йдеться про підготовку до реального військового зіткнення бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ та розвідників.

Ексспівробітник ЦРУ визнав, що українських військових навчають ліквідувати супротивника та видобувати необхідну інформацію в особливих умовах.

У 2015 році у рамках цієї розширеної кампанії воєнізовані формування наземного відділення ЦРУ виїжджали на фронт на Донбас, щоб консультувати українських захисників.

Нагадаємо, США не відкидають, що приводом для вторгнення російської армії в Україну може стати спроба перевороту. Наразі Кремль посилено готує спеціальну групу для диверсій в Україні.

CNN пише, що групи найманців можуть зайти до України під чужим прапором. Вони навчені боям у межах міста та вміють поводитися з вибухівкою.

А українська розвідка попереджає про провокацію проти ЗСУ з боку підконтрольного Москві Придністров'я.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини