11 січня 2022, 12:50

Росія продовжує стягувати військову техніку до західного кордону: опубліковані кадри

Незважаючи на переговорний процес із США та НАТО, Росія продовжує стягувати військову техніку до кордону з Україною.

Росія продовжує стягувати військову техніку до західного кордону: опубліковані кадри

Президент Росії Володимир Путін продовжує й далі шантажувати Захід шляхом нарощування військової сили на кордоні з Україною. Навіть незважаючи на переговори, що стартували у Женеві, у Кремлі й надалі роблять вигляд, що у них нібито проходять навчання на своїй же території.

Вчора, 10 січня, Telegram-канал "Записки охотника" опублікував низку сюжетів, на яких можна побачити перекидання військової техніки зі Сходу Росії на Захід.

Джерело повідомляє, що ешелони з військовою технікою бачили в Амурській області та Красноярську. Більше того, очевидці повідомляють, що у небі кружляє й військова авіація, яка також летить на Захід.

З початку 2022 року на території Росії зафіксовано мінімум 7 залізничних поїздів з військовою технікою, яка рухалася зі Сходу. Здебільшого техніку перекидають із Приморського краю та Далекого Сходу.

Однак у підписі до роликів сказано, що кінцева станція з військовою технікою невідома. На залізничних складах можна побачити БМД і БТР.

Водночас журналісти The New York Times повідомляють, що Росія перекидає до українського кордону й гелікоптери. Також американський ресурс пише, що Україну вже оточила Росія із трьох боків.

На цьому фоні відбувається переговорний процес між Росією, НАТО, США й ОБСЄ. У МЗС РФ закликають Альянс не допустити Україну та Грузію до НАТО. Також у Кремлі стверджують, що вторгатися в Україну вони не планують, а просто пересувають війська своєю територією.

Раніше у Росії озвучили свої побажання щодо майбутнього переговорного процесу з НАТО, який заплановано на 12 січня.

Нагадаємо, 7 січня біля берегів Гаваїв Тихоокеанський флот США помітив російського "шпигуна". Інцидент стався перед переговорним процесом за участю Росії та США у Женеві.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини