11 січня 2022, 12:47

"Така громадянська війна..." – Ходаковський проговорився про російське вторгнення у 2014 році

Ходаковський проговорився про окупацію Донбасу та спростував російський міф про "громадянську війну".

"Така громадянська війна..." – Ходаковський проговорився про російське вторгнення у 2014 році

Один із перших ватажків окупаційних адміністрацій на території ОРДЛО Олександр Ходаковський проговорився про перший етап операції з окупації Донбасу, розповівши про велику кількість осетинських найманців, які прибули воювати на Схід України проти підрозділів української армії у 2014 році.

У своєму телеграм-каналі Ходаковський опублікував фотографію групи НВФ з Осетії на чолі з найманцем Олегом Мамієвим, який пізніше загинув на Донбасі під Авдіївкою у бою із ЗСУ.

Ходаковський проговорився, що Мамієв, який раніше брав участь у бойових діях у гарячих точках на боці російських військових, одним із перших прибув на Донбас.

Український журналіст і блогер Денис Казанський, який входить до переговорної групи від України щодо врегулювання ситуації на Донбасі, на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter зазначив, що свідчення Ходаковського є черговим доказом спростування російської пропаганди про так звану "громадянську війну" на Донбасі.

"Така "громадянська війна"..." - зазначив Казанський, коментуючи визнання найманця.

Мамієв загинув у травні 2018 року, отримавши важке осколкове поранення у бою з ЗСУ на промзоні під Авдіївкою під час мінометного обстрілу. Цього ж дня він помер у шпиталі.

Нагадаємо, на початку грудня Ходаковський визнав, що найманці активізують бойові дії на Сході України лише за наказом Москви.

За його прогнозом Росія зважиться на вторгнення за умови великих втрат бойовиків ОРДЛО.

Тим часом Держдеп США рекомендував громадянам США відмовитися від подорожей Україною через зростання загрози з боку РФ.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини