10 січня 2022, 18:51

На Донбасі українські військові підірвалися на невідомому вибуховому пристрої

Сьогодні, 10 січня, у зоні Операції Об'єднаних сил внаслідок підриву на вибуховому пристрої загинули двоє українських військовослужбовців.

На Донбасі українські військові підірвалися на невідомому вибуховому пристрої

Війна на Донбасі щодня нагадує про себе повідомленнями про обстріл позицій ЗСУ та пораненнями українських захисників. 10 січня окупаційні військові формування не зрадили собі та двічі порушили режим тиші. Обидва рази бойовики відкривали вогонь у бік зруйнованого за роки воєнного конфлікту селища Піски біля донецького аеропорту.

На Facebook-сторінці штабу ООС також повідомляється про трагедію на фронті: двоє військовослужбовців Збройних Сил України отримали несумісні з життям травми внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої.

"Командування й особовий склад ООС висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героїв, які загинули за Україну", – сказано у повідомленні.

Деталі трагічної події й імена загиблих захисників наразі невідомі.

Нагадаємо, на початку січня, за відомостями Головного управління розвідки Міноборони України, гібридна армія РФ на Донбасі перебувала у стані підвищеної боєздатності.

Починаючи з осені 2021 року, Кремль стягував до українських кордонів сотні одиниць військової техніки та десятки тисяч військовослужбовців. У Москві вважають, що подібні маневри не повинні створювати напруженості та нібито були навчаннями. Проте кілька разів РФ погрожувала піти у наступ, якщо Україна та Захід не виконають ультиматум.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини