10 січня 2022, 15:43

Австралія анонсувала угоду зі США на закупівлю новітньої військової техніки, включно з танками Abrams

Австралія уклала контракт із США про закупівлю танків Abrams і нових бойових інженерних машин на суму 2,5 млрд доларів.

Австралія анонсувала угоду зі США на закупівлю новітньої військової техніки, включно з танками Abrams

У рамках реалізації проєкту "Модернізація військової техніки" Міноборони Австралії ухвалило рішення закупити у США 75 нових танків Abrams, а також нові інженерні бойові машини (29 штурмових машин M1150 (фото 3), 17 мостоукладачів M1074 (фото 1) та 6 ремонтно-евакуаційних машин M88A2 (фото 2)).

У рамках контракту між США й Австралією у квітні 2021 року Канберра вже придбала вертольоти Chinook, інформує DefBrief.

Танк Abrams M1A2 SEPv3 прийняв відразу кілька оновлень, отримавши покращення у мережній сумісності, живучості, економії електроенергії. Всі ці новації допоможуть знизити вразливість танка на полі бою.

Голова Міноборони Австралії Пітер Даттон заявив, що нові американські танки спільно з БМП і САУ краще захищатимуть піхоту на полі бою.

Відомо, що боєприпаси для американських танків виготовлятимуться на заводах в Австралії.

Даттон також заявив, що Міноборони й надалі планує модернізувати військову техніку.

Командувач армією Рік Берр заявив, що танки входять до єдиної бойової системи, що включає піхоту, засоби зв'язку, інженерів, вертольоти та тилове забезпечення.

Першу партію військової техніки буде доставлено до Австралії у 2024 році, а на озброєння вони мають стати у 2025 році.

Танк Abrams M1A2 SEPv3 було створено у 2015 році. Він отримав модернізовану систему керування вогнем з установкою апаратури ADL, а також нові теплові прилади з видачею зображення на дисплеї високої чіткості.

Раніше ми повідомляли, що на тлі нарощування російської армії на кордоні з Україною у Канаді готові постачати у країну зброю, а у Чехії посилити військову співпрацю.

Нагадаємо, у грудні 2020 року у водах Північної Атлантики сталося зіткнення між російським підводним човном і кораблем ВМФ Великобританії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини