31 грудня 2021, 08:08

У Мережі показали ліквідацію вантажівки з "розвідниками" "ДНР"

Диверсійно-штурмова група "ВЕДМЕДІ SS" поділилася кадрами знищення військової вантажівки окупантів формування "ДНР".

У Мережі показали ліквідацію вантажівки з "розвідниками" "ДНР"

Українські військові двома пострілами ПТУРу знищили військову вантажівку найманців незаконного формування "ДНР". За даними диверсійно-штурмової групи "ВЕДМЕДІ SS", яка опублікувала кадри ліквідації, під час удару двоє окупантів загинули, троє зазнали поранень.

"Розвідники 9-го "полку"... були", - прокоментували українські військові.

Деталі та місце події не розкривають. Судячи з кадрів, інцидент стався у теплу пору року, ймовірно, влітку.


Пара ПТУРов по грузовику #9ошпмп #1ак #роа. Поданным источника (https://t.co/KuAwt2akct) в результате 2 #груз200 и 3 300х #архив pic.twitter.com/pQDKv9siFJ

— Necro Mancer (@666_mancer) December 30, 2021

Пізніше один з найманців, що вижив, розповів, що удару було завдано у той момент, коли їхня машина вже майже під'їхала до місця призначення. Він сидів у кабіні. Вибухом йому відірвало обидві ноги.


Интервью с одним из раненых при заптуре грузовика #9ошпмп #1ак #роа членов https://t.co/KuAwt2akct pic.twitter.com/YRANfgKcmQ

— Necro Mancer (@666_mancer) December 30, 2021

Раніше ліквідація ймовірного російського найманця на Донеччині потрапила на відео. Інцидент стався у районі захопленого селища Старомихайлівки на захід від Донецька.

А Дмитро Ярош показав фото секретного підрозділу ЗСУ "Браконьєри", які можуть похвалитися десятками підтверджених випадків ліквідації ворога за вісім років служби на передовій.

Також ЗСУ продемонстрували успішну ліквідацію російських найманців у зоні ООС у жовтні. Українські снайпери "зняли" двох найманців на лінії зіткнення.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини