27 грудня 2021, 12:22

Міноборони РФ стерло Bayraktar із плакату супротивників на навчаннях – блогер показав два фото

Міністерство оборони Російської Федерації затерло згадку про "Байрактари" на стенді з навчань у Воронезькій області поблизу українського кордону.

Міноборони РФ стерло Bayraktar із плакату супротивників на навчаннях – блогер показав два фото

Загадкове зникнення інформації побачив блогер Necro Mancer. У Twitter були опубліковані два фото "до" та "після" з різницею у кілька днів, пише Діалог.UA.

Згідно з першим фото російського Міноборони, військові РФ готуються протидіяти ударно-розвідувальному БПЛА Bayraktar TB2 турецького виробництва, яке перебуває на озброєнні Збройних Сил України. Його опублікували, ілюструючи навчання офіцерського складу 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу.

Зокрема, показано інструктаж російських військових біля стенда "Протидія штатними та наданими засобами РЕБ на БПЛА "Байрактор TB2".

Згодом оборонне відомство несподівано відредагувало одну з фотографій. Зі стенда, присвяченого радіоелектронній боротьбі (РЕБ) з безпілотниками, зникло слово "Байрактар ТБ2".

Як іронічно зазначив користувач, "укрДРГ із сайту МО РФ "Байрактари" сп***или".

Нагадаємо, військове командування України засекретило інформацію про використання ударних дронів Bayraktar TB2 і ракетних систем Javelin на Донбасі. Це не обіцяє агресору нічого доброго.

Раніше суд РФ вперше визнав присутність російських військ на Донбасі "на бойовому чергуванні".

Після резонансу через визнання присутності ЗС Росії в ОРДЛО вирок районного суду Ростова-на-Дону зник із сайту.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини