24 грудня 2021, 20:02

Розкритий план Кремля щодо "Л/ДНР" – РФ готує постановки з "хіматаками ЗСУ"

Окупанти в ОРДЛО готують інформаційні атаки та постановочні матеріали про застосування ЗСУ хімічної зброї проти жителів Донбасу.

Розкритий план Кремля щодо "Л/ДНР" – РФ готує постановки з "хіматаками ЗСУ"

Ставники Кремля на Донбасі готують чергову провокацію на Донбасі, щоб звинуватити офіційний Київ у застосуванні хімічної зброї проти мирних мешканців.

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm оприлюднили документ інформаційних операцій так званого "Міністерства інформації ДНР". Ці папери із зазначенням виконаних завдань призначалися для кураторів із російських спецслужб.

Якщо вірити "звіту", то у 2021 році найманці встигли реалізувати 53 активні інформаційні заходи, які можна вважати інформаційно-психологічними диверсіями проти України.

Особливу увагу привернув пункт 54, де зазначено, що захід стоїть на паузі "до особливого розпорядження".

Саме у ньому підтверджено інформацію про створення та підготовку до публікації дезінформації та постановочних фотоматеріалів про скидання ЗСУ спільно з американськими та натовськими спеціалістами хімічної зброї в ОРДО.

Свідченням підготовки Росією серйозної провокації є слова міністра оборони РФ Сергія Шойгу. Він запевняє, що Україна спільно зі США може отруїти мешканців захопленого Донбасу хімічною зброєю.

У Пентагоні спростували звинувачення, заявивши, що кожне слово Шойгу – брехня.

Зазначимо, що напередодні до окупованого Луганська заїхав черговий так званий "гуманітарний вантаж", де були помічені контейнери з маркуванням чеської фірми, що займається хімічною промисловістю, нафтохімією та машинобудуванням.

До речі, аналогічний план про "отруєння" окупанти намагалися використати у 2018 році, проте місцеві жителі завадили його реалізувати.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини