На Донбасі стався підрив двох українських захисників
Один із постраждалих військових перебуває у тяжкому стані.
У понеділок, 20 грудня, у зоні проведення ООС підірвалися двоє українських військових. Обидва захисники перебувають під наглядом медиків у лікарні.
Про це повідомляє Діалог.UA із посиланням на Facebook прес-центру штабу Операції Об'єднаних сил.
Внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої двоє військовослужбовців отримали травми. Де саме стався інцидент, не уточнюється.
"Воїнам надано домомедичну допомогу, вони транспортовані до лікувального закладу. Стан здоров'я одного військовослужбовця важкий, другого - середньої тяжкості", - йдеться у повідомленні.
Водночас з початку доби, станом на 11 годин, обстрілів з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано не було.
Раніше на лінії фронту мінно-вибухову травму отримав військовослужбовець ЗСУ.
Нагадаємо, 12 листопада на Донбасі загинули підполковник і майстер-сержант 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Прусов Руслан і Федосєєв Вадим підірвалися під час виконання бойових завдань.
Повідомлялося, що армія РФ обстріляла позиції ЗСУ на Донбасі, поранивши двох військових.
Останні новини
В армії окупантів кадрова криза: план призову у регіонах РФ на межі провалу – ГУР назвало причини
12:29Німеччина готова запустити проти Китаю anti-coercion instrument, а у Брюсселі озвучили свій план
07:56Бєлгородські лікарні переповнені солдатами Путіна, але Кремль планує форсувати річку на Сумщині
06:20