20 грудня 2021, 12:50

У Кремлі вперше відреагували на слова Лукашенка про розміщення ядерної зброї у Білорусі

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков сказав: "Можливі різні варіанти".

У Кремлі вперше відреагували на слова Лукашенка про розміщення ядерної зброї у Білорусі

18 грудня глава МЗС Білорусі Володимир Макей підтвердив слова самопроголошеного президента республіки Олександра Лукашенка щодо готовності країни розмістити на своїй території ядерне озброєння Росії. Мінськ має намір піти на такий крок у разі "загроз" з боку НАТО.

У свою чергу, спікер Кремля ні підтвердив, ні спростував цю інформацію. Він заявив, що будуть розглядатися різні варіанти можливих кроків у відповідь Росії.

"Ні для кого не секрет, що, безумовно, розміщення різних видів озброєнь біля наших кордонів, які можуть становити для нас небезпеку, вимагатиме прийняття відповідних кроків для того, щоб збалансувати ситуацію", - сказав Пєсков під час щоденного брифінгу з журналістами.

Він не озвучив передбачувані дії у відповідь з боку РФ.

Раніше повідомлялося, що Москва розглядає кроки розгортання в Європі ракет середньої дальності, здатних нести ядерні боєголовки.

Нагадаємо, командувач Української добровольчої армії (УДА), радник Головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош вважає, що Україна має жорстко відреагувати на заяву нелегітимного президента Білорусі про готовність розмістити на території своєї країни російську ядерну зброю.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини