20 грудня 2021, 11:00

Зброї буде достатньо, щоб зустріти Росію: Данілов анонсував нові гвинтівки

Олексій Данілов запевнив, що Україні вистачить зброї для всіх, якщо Росія наважиться на вторгнення.

Зброї буде достатньо, щоб зустріти Росію: Данілов анонсував нові гвинтівки

Напередодні Олексій Данілов та Олексій Резніков відвідали українську компанію, яка займається випуском гвинтівок і снайперських гвинтівок системи UAR. При цьому снайперська гвинтівка UAR-10 вже перебуває на озброєнні ЗСУ.

Вчора, 19 грудня, секретар РНБО та голова Міноборони України відвідали компанію, яка випускає гвинтівки системи UAR. Данілов зізнався, що понад 50% населення України у разі війни з Росією отримають нові зразки, про це він повідомив у пості на своїй сторінці у Facebook.

В Україні налагоджено виробництво гвинтівок UAR-10, UAR-10M та UAR-15. При цьому снайперська гвинтівка UAR-10 перебуває на озброєнні ЗСУ. Данілов підкреслив, що гвинтівки потрібні на випадок вторгнення з Росії "зелених чоловічків".

Також Данілов заявив, що останнє соцопитування показало, що у разі вторгнення Росії понад 50% населення України готові зустріти ворога зі зброєю у руках.

Гвинтівки UAR-10 виготовляє компанія "Зброяр". Зброю можна розібрати на дві частини, щоб зменшити розміри та забезпечити компактне транспортування. На верхній частині ствольної коробки можна встановлювати прицільні пристрої.

Стрільба проводиться тільки одиночними пострілами. Гвинтівку можна оснастити глушником. Магазин розрахований на 7 набоїв.

Раніше Данілов анонсував ухвалення секретного документа щодо оборони України у разі вторгнення з боку Росії.

Нагадаємо, за словами Яроша, російські найманці готують провокації. З боку РФ в ОРДЛО перекидається військова техніка та додаткові війська.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини