19 грудня 2021, 12:51

Міністр оборони Німеччини Ламбрехт оцінила можливість відправлення військ НАТО в Україну

Міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт не виключила можливого відправлення військ НАТО в Україну, якщо інші методи стримування РФ не спрацюють.

Міністр оборони Німеччини Ламбрехт оцінила можливість відправлення військ НАТО в Україну

Новий голова Міноборони ФРН Крістіна Ламбрехт висловилася про загрозу російського вторгнення в Україну. Вона закликала посилити тиск на Москву.

Із заявою вона виступила в інтерв'ю виданню Bild am Sonntag.

Ламбрехт заявила про "стурбованість" у зв'язку з масштабним перекиданням військ РФ до кордонів України. Вона підтвердила: ризик нового військового вторгнення є вкрай високим, уточнивши, що Захід повинен зробити все можливе, щоб зупинити ескалацію.

Зокрема, міністр закликала зробити так, щоб російські керівники відчули на собі “персональні наслідки” у разі наступу. Вона виступила за посилення санкцій проти Росії.

"Ми маємо використовувати весь набір інструментів, який у нас є", – заявила голова німецького Міноборони.

Вона додала, що особливо сильно обмеження повинні вдарити по найближчому оточенню президента РФ, яке є відповідальним за агресивну політику.

"Щоб вони більше не могли їздити на Єлисейські поля до Парижа за покупками", – сказала Ламбрехт.

Вона не виключила можливого відправлення військ НАТО в Україну, але тільки у тому випадку, якщо будуть вичерпані всі варіанти дипломатії й економічних санкцій. Міністр уточнила, що такий крок, як відправлення військ, можливий лише за чіткої координації НАТО.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що міністр оборони Британії Уоллес відповів, чи надішле війська в Україну у разі вторгнення РФ.

Ми також писали, що Резніков відповів, чи піде РФ на вторгнення, та попросив у Заходу наступальне озброєння.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини