15 грудня 2021, 21:03

"Всього один неправильний крок", – Іран пригрозив ударом по Ізраїлю та показав карту цілей

Іран включив до списку цілей, зокрема, об'єкти, розташовані на території Палестинської автономії.

"Всього один неправильний крок", – Іран пригрозив ударом по Ізраїлю та показав карту цілей

Іранські ЗМІ визначили список цілей в Ізраїлі, по яких може бути завдано удару у разі ізраїльської атаки на іранські ядерні об'єкти.

Карта з позначенням вказаних цілей на території Ізраїлю опублікована у статті іранської газети Tehran Times, що вийшла із застережливим заголовком "Всього один неправильний крок".

Згадана карта усипана червоними цятками від Ейлата до Хермона. Зазначимо, що на ній також є об'єкти, розміщені у Палестинській автономії. Зокрема, керівництво ісламської республіки збирається бомбардувати Сектор Гази.

Начальник Генерального штабу Збройних сил Ірану Мохаммад Багері заявив, що іранська сторона ніколи не недооцінює супротивника та готова до найменших загроз національній безпеці. Військові виявляють максимальну пильність, адекватну поточним обставинам.

Генерал-майор нагадав про іранський удар по авіабазі США у західній частині Іраку, а також про збиття американського стратегічного безпілотника та заявив, що ці епізоди "мають стати повчальними для ворога".

У статті також обговорюються плани ізраїльських військово-повітряних сил провести масштабні навчання навесні наступного року за участю винищувачів F-15, F-35 і F-16, а також наміри Ізраїлю збільшити кількість офіцерських ставок у ВПС і військовій розвідці.

У матеріалі наголошується, що всі ці маневри здійснюються у той час, як Іран, Росія, Китай, Франція, Великобританія та Німеччина зустрічаються у Відні, щоб знайти дипломатичні рішення для скасування антиіранських санкцій, які у Тегерані вважають незаконними.

Нагадаємо, наприкінці жовтня повідомлялося, що ВПС Ізраїлю ліквідували іранську установку ППО, яка намагалася збити літаки ВПС ЦАХАЛу над Сирією.

Тим часом держсекретар США Ентоні Блінкен заявив про готовність Вашингтона до будь-яких дій, щоб запобігти нападам Ірану на американські об'єкти. Влада США самостійно визначить місце та час дій у відповідь, якщо цього вимагатиме ситуація.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини