14 грудня 2021, 14:27

Зеленський поставив питання російському суспільству на тлі загрози вторгнення РФ в Україну

Володимир Зеленський розповів про можливу кількість людських втрат з обох боків у разі повномасштабної війни нашої країни із РФ.

Зеленський поставив питання російському суспільству на тлі загрози вторгнення РФ в Україну

Президент України вкотре висловився за активізацію вирішення конфлікту на Донбасі дипломатичним шляхом, повідомляє Диалог.UA.

"Ми не "граємо" зброєю, не виставляємо війська до кордонів, не робимо силових кроків щодо окупованої території нашої держави", - наводяться слова Зеленського з інтерв'ю виданню La Repubblica на сайті президента.

Лідер України зауважив, що за роки російської окупації з українського боку близько 15 тисяч загиблих. У разі масштабного вторгнення жертв буде багато як з нашого, так і з російського боку.

"(При повномасштабному вторгненні РФ в Україну) людські втрати можуть бути на порядок вищими, у тому числі для росіян. Чи готове російське суспільство платити життями своїх синів за спробу окупації ще якоїсь частини України?" - запитав Зеленський.

Нагадаємо, Олексій Резников розкрив сувору правду про те, що буде у разі вторгнення РФ до України. Глава Міноборони озвучив катастрофічні наслідки обох боків від нападу Росії на українські землі.

Крім того, Дмитро Ярош написав різкий пост, безпосередньо звертаючись до глави Кремля Володимира Путіна на тлі загрози вторгнення ЗС РФ.

Раніше у МЗС Росії заявили, що на сьогоднішній день вся військова техніка пересувається виключно територією Росії, а отже Москві ніхто не може говорити, що і як робити у межах кордону РФ.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини