1 грудня 2021, 10:20

Росія зібрала 10 тисяч військових поблизу українського кордону на "навчання"

РФ посилила угруповання біля кордонів з Україною, перекинувши багатотисячний військовий контингент на південні полігони нібито для "зимових навчань".

Росія зібрала 10 тисяч військових поблизу українського кордону на "навчання"

Повідомляється, що близько третини підрозділів усіх з'єднань і військових частин Південного військового округу РФ розпочнуть зимовий період навчання нового навчального року у польових умовах поблизу українсько-російського кордону.

Про це Діалог.UA пише з посиланням на відомості прес-служби ПВО.

Там зазначають, що маневри з перекиданням більш ніж 10 тисяч військових російської армії відбулися у рамках підготовки до зимових військових навчань.

"Бойове злагодження відділень, розрахунків й екіпажів організовано у складі першого навчального модуля більш ніж на 30 загальновійськових полігонах", - йдеться у повідомленні.

Вперше навчальні заняття армії РФ відбудуться на інгушському полігоні Нестеровський, а також на Данилівському полігоні у Волгоградській області (регіон розташований поблизу окупованого Луганська).

Раніше глава української дипломатії назвав кількість військ РФ поблизу російсько-українського кордону та на окупованих територіях. За словами Дмитра Кулеби, там перебуває понад 40 батальйонних тактичних груп, до складу яких належить 115 тисяч військових.

Нагадаємо, російська влада прийняла рішення встановити контрольно-пропускні пункти між населеними пунктами Богучар і Кантемировська за 30 кілометрів від українського кордону. На довколишніх полях була помічена військова бронетехніка, що рухається.

Також повідомлялося, що Росія перекинула на Донбас нову партію своїх розвідників і диверсантів.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини