30 листопада 2021, 14:54

Командувач ОЗ ЗСУ Наєв попросив допомоги у США – деталі

Американська сторона відгукнулася на заклик Сергія Наєва та висловила готовність допомогти.

Командувач ОЗ ЗСУ Наєв попросив допомоги у США – деталі

Командувач Об'єднаних сил ЗС України Сергій Наєв попросив про американську допомогу, розмовляючи з аташе з питань оборони при Посольстві США у Києві Бріттані Стюарт.

Діалог.UA пише про це, посилаючись на сторінку пресцентру Генштабу ЗСУ у Facebook.

Наєв поінформував полковника США про ситуацію з безпекою на Донбасі, у Чорноморському регіоні та вздовж українського кордону. У контексті викладеного він попросив додаткової допомоги у "протидії російській агресії".

"З метою набуття повних оперативних можливостей нам необхідна ваша консультативно-дорадча, експертна та суттєва практична допомога", – заявив Наєв.

Американський полковник відповіла на це згодою. Стюарт підкреслила, що США не залишать Україну в ситуації, що склалася, і продовжать надавати підтримку у сфері військового співробітництва.

Раніше Діалог.UA писав, що керівництво США та НАТО впевнене у реальності погроз Кремля: Володимир Путін не блефує, говорячи про можливу війну між двома країнами.

Повідомлялося, що в Америці серйозно розглядають можливість повномасштабної війни Росії з Україною та готові допомогти Києву санкціями щодо агресора, військовою технікою та за допомогою дипломатії.

Нагадаємо, Павло Клімкін розповів про козир США проти Путіна.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини