24 листопада 2021, 17:24

"Найефективніший ліквідатор": нічний удар коптера на Донбасі потрапив на відео

Оприлюднено нове відео ймовірного удару ЗСУ по позиції гібридної армії РФ на Донбасі за допомогою безпілотника.

"Найефективніший ліквідатор": нічний удар коптера на Донбасі потрапив на відео

Українські війська активно використовують безпілотники у війні з гібридною армією РФ на Донбасі. У Мережу потрапило нове відео ймовірного удару по російській позиції.

Ролик оприлюднив у Facebook 23 листопада відомий український волонтер Олександр Карпюк, відомий під ніком Serg Marco, повідомляє Діалог.UA.

"Війна еволюціонує рік із року. Позиційна війна. Тепловізори. Снайпери... Камери. БПЛА", – написав волонтер.

Він запевняє, що українські військові активно використовують безпілотну авіацію у боротьбі з окупантами. Зокрема коптери, які постачають волонтери.

"Якщо раніше найефективнішим ліквідатором вважався снайпер, то зараз хлопець із правильно розміщеними руками може за ніч "випиляти" більше супротивників, аніж снайпер за всю ротацію. Причому безпечно, сидячи біля пульта... Війна змінюється. За нею треба встигати", – уточнив Карпюк.

У ролику, який оприлюднив волонтер, імовірно, зафіксовано удар по позиції гібридної армії РФ за допомогою БПЛА. Дрон скидає снаряд, після чого лунає потужний вибух.

Дата та місце удару поки невідомі, як і втрати супротивника.

Важливо зазначити, що штаб ООС інформацію про удар по гібридній армії РФ за допомогою дрону не коментує.

Згідно зі зведенням, 23 листопада відбулося помітне зниження активності російських військ на Донбасі – за добу було зафіксовано лише 4 порушення режиму перемир'я. Під час обстрілів один військовий ООС отримав поранення, яке не загрожує життю. Він госпіталізований.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що ударний коптер ЗСУ розбив російську БМП на фронті: до Інтернету потрапило відео успішної операції.

Ми також писали, що Притула показав, як ЗСУ кількома ударами розбили позицію армії РФ.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини