22 листопада 2021, 15:12

Десантники ЗСУ розширюють свої можливості: військову техніку скидатимуть із малих висот

Десантники ЗСУ готові скидати військову техніку з літаків із висоти до 5 метрів.

Десантники ЗСУ розширюють свої можливості: військову техніку скидатимуть із малих висот

У Міноборони України заявили, що ДШВ розширюють свої можливості. Незабаром усі військово-транспортні літаки обладнають для десантування військової техніки з висоти до 5 метрів.

Учора, 21 листопада, на Житомирщині відбулися тактичні військові навчання десантників зі стріляниною та десантуванням, повідомляє пресслужба Міноборони України.

До навчань були залучені авіація та сухопутні сили. У ході військових навчань на полігоні за допомогою транспортників "Іл-76" вдалося десантувати не лише військовослужбовців, а й бойову техніку – машини "БДМ-2". А ще з борту літака "Ан-26" на землю скидали вантаж із висоти до 10 тисяч метрів за допомогою нових засобів десантування.

Командувач військових навчань підполковник Олег Баляс заявив, що перед десантниками стояло завдання знищити об'єкт супротивника. З цією метою відбувалося десантування солдатів, вантажу та військової техніки.

Дії десанту підтримувала з повітря авіація, а із землі – сухопутні війська.

За допомогою гелікоптерів відбувалися навчання з доставлення мінометних підрозділів до точки десантування, а також евакуація з поля бою пошкодженої військової техніки та поранених.

Учора в Україні святкували День ДШВ ЗСУ. Після закінчення навчань замкомандувача ДШВ ЗСУ генерал Олексій Шандар вручив відомчі нагороди, дипломи та іменну зброю.

А молоді строковики, які обрали десантні війська, склали присягу на вірність Україні.

Раніше ми повідомляли, що журналісти Bloomberg, посилаючись на американську розвідку, озвучили один зі сценаріїв вторгнення Путіна до України у січні – лютому 2022 року.

Нагадаємо, 19 листопада нацгвардійці провели навчання у районі КПП "Нові Яриловичі", що на кордоні з Білоруссю. Головна причина навчань – міграційна криза на кордоні з Польщею.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини