15 листопада 2021, 10:49

В Україну прибула четверта військова допомога від США: посольство озвучило деталі

Україна одержала від США четверту партію військової допомоги. Було доставлено близько 80 тис. кг боєприпасів.

В Україну прибула четверта військова допомога від США: посольство озвучило деталі

Учора, 14 листопада, з Вашингтона до України прибула четверта партія військової допомоги на загальну суму близько 60 млн доларів. У Міноборони України повідомили, що йдеться про боєприпаси вагою до 80 тис. кг.

Новиною на своїй сторінці у Facebook поділилося посольство США в Україні. У відомстві наголосили, що йдеться про додаткову військову допомогу, яку обіцяв президенту України Джо Байден. Усього було доставлено боєприпасів на загальну суму 60 млн доларів.

Наступного року США продовжуватиме надавати Україні військову допомогу, яка зазначена в оборонному бюджеті Америки на 2022 рік.

У посольстві заявили, що з 2014 року Україні було надано військову допомогу з боку Вашингтона на суму 2,5 млрд доларів.

Додаткової військової допомоги зміг домогтися президент України Зеленський під час свого візиту до Вашингтона на початку вересня. Байден пообіцяв до кінця 2021 року направити в Україну чотири партії допомоги на суму 60 млн доларів.

Допомога включає системи Javelin, снаряди до них, а також низку інших оборонних летальних і нелетальних озброєнь.

Перша партія допомоги прибула до України 10 жовтня. Усього ж на 2021 рік в оборонному бюджеті США було закладено 250 млн доларів для України.

Раніше ми повідомляли, що Вашингтон готовий розпочати постачання в Україну малогабаритних комплексів ВGM-176В Griffin для катерів, які можуть знищувати кораблі супротивника на невеликих дистанціях.

Нагадаємо, 22 жовтня в Україну прибула третя партія допомоги з Вашингтона, яка включає системи Javelin і боєприпаси до них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини