12 листопада 2021, 18:17

Армія РФ зазнала втрат у Білорусі: розбилися десантники – BYPOL

Російська армія зазнала перших втрат на західному напрямку: на полігоні "Гозький" у Білорусі під час висадки десанту загинули двоє військових.

Армія РФ зазнала втрат у Білорусі: розбилися десантники – BYPOL

Росія, яка активно зміцнює останнім часом свою військову присутність у Білорусі, зазнала перших втрат у цій республіці.

Як повідомляє BYPOL (білоруська ініціатива, створена ексспівробітниками силових структур для протидії владі), 12 листопада на полігоні "Гозький" загинули двоє російських військових – офіцер і солдат строкової служби. Інцидент стався під час здійснення висадки десанту парашутним способом.

У повідомленні уточнюється, що відбулося сходження двох парашутистів зі згасанням купола одного з парашутів.

У Міністерствах оборони Росії та Білорусі, а також інших офіційних відомствах поки що ніяк не прокоментували озвучену інформацію.

Раніше повідомлялося, що на полігоні "Гозький" приземлилися кілька літаків "Іл-76" ЗС РФ із псковськими десантниками. В оборонному відомстві Білорусі повідомили, що російські військові виконають низку навчально-бойових завдань, у тому числі захоплення та утримання певної місцевості, а також нейтралізацію диверсійно-розвідувальних груп умовного супротивника.

Полігон "Гозький" розташований у західній частині Білорусі, неподалік кордону з Польщею та Литвою, де Кремль руками режиму Лукашенка зараз штучно створює міграційну кризу: тисячі нелегальних мігрантів із Близького Сходу за сприяння білоруських військових намагаються прорватися на територію Євросоюзу.

Нагадаємо, на тлі спільних провокацій Мінська та Москви Україна зміцнила державний кордон із Білоруссю додатковими підрозділами Держприкордонслужби, Нацполіції та Нацгвардії. Українсько-білоруський кордон контролюють 15 гелікоптерів МВС.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини