10 листопада 2021, 21:30

”Їх тут тисячі”, – стоянку з танками “Т-80” ЗС РФ виявлено під Воронежем, до Харкова 300 км

ЗС РФ обладнала величезну стоянку танків за 300 км від кордону навпроти Харківської області.

”Їх тут тисячі”, – стоянку з танками “Т-80” ЗС РФ виявлено під Воронежем, до Харкова 300 км

Виявлено нову базу поряд з українським кордоном, де концентрує важку бронетехніку російська армія. Вона опинилася під містом Воронежем.

Очевидці зняли російські танки на відео, повідомляє Діалог.UA.

Ролик було знято 7 листопада. На ньому показано велику кількість бронетехніки, що стоїть на околиці міста. Військових немає. Техніку залишили просто неба.

"Ось стільки у Воронежі танків. Я не знаю, скільки їх. Тисячі, напевно", - каже автор відео.

T-80U tanks at Voronezh Maslovka railway station. November 7, 2021.pic.twitter.com/r6ucX45hSn

— Status-6 (@Archer83Able) November 10, 2021

Судячи з кадрів, РФ сконцентрувала поряд з Україною танки "Т-80". На озброєнні РФ знаходяться кілька тисяч бойових машин цього типу, більшість на консервації.

"Т-80" на сьогоднішній день дуже застарів, він має безліч недоліків, серед яких велика витрата пального, складна в обслуговуванні силова установка, низька вогнева міць, висока вартість та інше.

Нова концентрація російських військ поруч з українським кордоном непокоїть не лише Київ, а й Вашингтон. Пентагон, коментуючи ситуацію, назвав військову активність РФ "незвичайною за масштабами".

Перекидання техніки РФ затіяла наприкінці жовтня після того, як ЗСУ вперше застосували на Донбасі у бою безпілотник Bayraktar TB2. Дрон ефективно знищив російську гаубицю, яка порушувала режим перемир'я.

На тлі військової активності РФ до Москви прилетів голова ЦРУ Вільям Бернс. Тема концентрації військ була основною під час його переговорів із владою РФ. Він попередив, що нова ескалація є неприпустимою.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що США "взяли на приціл" маневри російських військ біля кордонів України.

Ми також писали, що в Офісі Зеленського здивовані повідомленнями американських ЗМІ про війська РФ біля кордонів України.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини