2 листопада 2021, 16:10

П'ять тисяч російських військовослужбовців: ЗСУ про стягування військ РФ до кордону з Україною

У ЗСУ не бачать російських військ біля кордону з Україною. Таку заяву зробив командувач ООС ЗСУ Сергій Наєв.

П'ять тисяч російських військовослужбовців: ЗСУ про стягування військ РФ до кордону з Україною

Сьогодні, 2 листопада, в Мережі з'явилася інформація про те, що біля українського кордону помітили переміщення російської військової техніки. Ситуацію вирішив прокоментувати командувач ООС ЗСУ Сергій Наєв.

В інтерв'ю ресурсу ВВС Наєв заявив, що у ЗМІ пишуть багато про пересування російської військової техніки біля кордону з Україною. Однак один підрозділ знаходиться у Воронезькій області ще з квітня.

За словами командувача ООС, більшість російських військ після навчань "Захід-2021" повернулася до місць своєї постійної дислокації. Однак на полігоні в "Погоновому" все ще залишається три групи 41-ї армії та ще 6 груп в анексованому Криму.

У кількісному складі йдеться про п'ять тисяч військовослужбовців РФ. Вони постійно залучаються Міноборони Росії до військових навчань, оскільки це багатовікова практика Москви. А от масштабних пересувань у районі українського кордону поки що не спостерігається, заявив Наєв.

Єдиний ризик від таких "рухів тіла" - нарощування сили противника в окупованих регіонах Донбасу та Криму. Також не виключено, що Росія активно готується створити новий військовий полігон і у Білорусі після підписання усіх пунктів створення Союзної держави.

Раніше ми повідомляли, що в РНБО України прокоментували ситуацію щодо активізації російських військ на кордоні з Україною.

Нагадаємо, видання Politico виклало до Мережі знімки з супутника, на яких можна побачити дислокацію російської армії в районі Єльні.

Також Гармаш не сумнівається, що Росія не нападатиме відкрито на Україну й озвучив три причини.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини