2 листопада 2021, 15:35

Активізація російських військ біля кордону з Україною: в РНБО дали коментар

Американське видання Politico виклало у Мережу знімки із супутників, на яких можна побачити російські війська біля кордону з Україною. В РНБО дали коментар.

Активізація російських військ біля кордону з Україною: в РНБО дали коментар

Сьогодні, 2 листопада, американське видання Politico опублікувало нові знімки, зроблені комерційним супутником, на яких можна побачити російську військову техніку біля кордону з Україною.

Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив, що західні ЗМІ займаються поширенням дезінформації, а російська техніка знаходиться в тому самому місці вже понад місяць і нікуди не рухається.

Данілов наголосив, що Київ тримає руку на пульсі подій та уважно спостерігає за переміщенням російської техніки. Вся інформація у ЗМІ – неправдива.

Секретар РНБО попросив західні ЗМІ продемонструвати знімки, зроблені два тижні й навіть місяць тому. Картина буде однаковою.

Напередодні прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що пересування російських військ територією країни є виключно справою РФ. При цьому у Кремлі дали зрозуміти, що вони на такий крок пішли через "агресивні дії з боку НАТО та інших країн".

Раніше ми повідомляли, що американське видання Politico виклало до мережі нові знімки про пересування російської військової техніки біля кордону з Україною.

Нагадаємо, Забродський упевнений, що Росія може скористатися авіацією за масштабного наступу на Донбас.

Також ми повідомляли, що Гармаш озвучив свою думку, чому Росія почала знову переміщати свої війська біля кордону з Україною.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини