2 листопада 2021, 11:38

Ярош отримав нову посаду у ЗСУ – соцмережі пророкують "пожежу" у російських пропагандистів

Соцмережі із захопленням сприйняли інформацію про нове призначення командувача УДА Дмитра Яроша.

Ярош отримав нову посаду у ЗСУ – соцмережі пророкують "пожежу" у російських пропагандистів

Колишнього депутата Ради, командувача Українською добровольчою армією (УДА) Дмитра Яроша наказом генерал-лейтенанта Валерія Залужного призначено новим радником Головнокомандувача ЗСУ.

Про це Ярош написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, подякувавши Головнокомандувачу за надану довіру.

"Наказом генерал-лейтенанта Валерія Залужного призначено радником Головнокомандувача Збройних сил України. Дякую за довіру! Разом переможемо! Україна понад усе!" – написав Ярош.

Користувачі соціальних мереж із захопленням сприйняли інформацію та у коментарях під постом наголосили на важливості призначення Яроша.

Офіцер української армії Анатолій Штефан пророкує "пожежу" у студіях російських пропагандистів, оскільки Ярош вважається одним із символів опору російській окупації на Донбасі. Саме стараннями його добровольців російським військовим не вдалося розширити територію, окуповану військовими РФ.

"Негайно несіть вогнегасники у студії розпропагандистів", - прокоментував він повідомлення.

Раніше командувач Українською добровольчою армією (УДА) зробив заяву на тлі скандалу з можливим звільненням села Старомар'ївки, що у "сірій зоні" на Донбасі. Його він оприлюднив увечері 30 жовтня у своєму офіційному акаунті у Facebook. Ярош зазначив, що у 2014-2015 роках 93-я ОМБр ЗСУ "Холодний яр" дуже щільно взаємодіяла з добровольцями у відбитті російської агресії.

Ярош емоційно прокоментував зіткнення біля будинку п'ятого президента Петра Порошенка у Козині під Києвом. На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Ярош звернувся до української влади та заявив, що у разі наявності реальних доказів злочинів Порошенка йому необхідно пред'явити офіційні звинувачення та судити, не влаштовуючи шоу із залученням тітушок.

Пізніше Ярош привітав Усіка з перемогою та звернувся до нього з побажанням на тлі неоднозначної політичної позиції. Комбат побажав українському боксерові стати справжнім українцем, відмовившись від зв'язків із Росією, а також із РПЦ Московського патріархату.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини