27 жовтня 2021, 08:54

Удар Bayraktar демонструє безпорадність російських засобів радіоелектронної боротьби – військовий експерт

За даними "ІО", командування окупаційного 1-го АК "ДНР" підтягує до району Старомар'ївки бронетехніку. Туди пройшло не менше роти танків найманців.

Удар Bayraktar демонструє безпорадність російських засобів радіоелектронної боротьби – військовий експерт

Спроби звинуватити ЗСУ у "тероризмі мирних жителів Донбасу" або "знищенні соціальної інфраструктури" через ліквідацію батареї бойовиків за допомогою БПЛА позбавлені підстав і здорового глузду.

Про це заявив військовий експерт, координатор групи "Інформаційний опір" Костянтин Машовець", передає Діалог.UA.

"Нагадую оркам... 122-мм артилерійська система типу Д-30 (у військовому просторіччі - "Жаба"...) не може бути віднесена до категорії соціальної інфраструктури або вважатися мирним об'єктом", - пояснив він на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Експерт наголосив, що ЗСУ застосували Bayraktar TB2 у відповідь на артилерійський обстріл своїх позицій з боку бойовиків РФ.

Як зазначив директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко, відстань, на яку "Байрактар" пройшов усередину ворожих позицій, "демонструє безпорадність російських засобів радіоелектронної боротьби".

Ціль (заборонена Мінськими угодами гармата D-30 122 мм) є абсолютно легітимною, і Україна не порушила жодних міжнародних зобов'язань, тому будь-які спроби РФ звинуватити ЗСУ будуть марні, зазначив Кочевенко.

Раніше Генштаб ЗСУ підтвердив інформацію про перше бойове використання БПЛА Bayraktar TB2 на Донбасі.

Також повідомлялося, що Слідком Росії заводить кримінальну справу за фактом фейкового "наступу" ЗСУ під Гранітним.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини