В Україні інтернаціональний батальйон зачистив захоплене терористами місто – кадри з Rapid Trident 2021
У Львівській області стартували українсько-американські бойові навчання. У них задіяно близько 6 тис. військовослужбовців з різних країн.

Всього два тижні передбачено для навчань Rapid Trident 2021. Такі маневри здійснюються вперше. За цей час багатонаціональний батальйон має показати злагоджену роботу бойових підрозділів різних країн.
Відразу після церемонії відкриття україно-американських військових навчань у Львівській області воїни активно відпрацьовували завдання.
Одним з таких був бій за визволення міста, яке захопили терористи.
"Армія FM" на сторінці у Twitter поінформувала про успішне виконання бойового завдання, повідомляє Діалог.UA.
"Об'єднаний підрозділ Збройних сил України, Болгарії, Румунії та Польщі спільними діями захистив мирних жителів і зачистив захоплений населений пункт від гібридного терористичного формування", - йдеться у повідомленні.
За сценарієм, терористи відмовилися скласти зброю та здатися, тому військові почали операцію зі знешкодженню противника та звільнення заручників.

Завдяки повітряній підтримці спеціальний штурмовий загін визначив місце, де утримували у заручниках цивільних людей. Після оцінювання ситуації та за допомогою вогневого прикриття декількох об'єднаних взводів мирне населення вивели з небезпечного місця.

Генерал-майор Ігор Палагнюк зазначив, що багатонаціональні європейські навчання проводяться заради майбутнього народів, сімей і дітей. Він також підкреслив, що всі учасникимають показати країнам-агресорам, що у них немає ніяких шансів.
Крім того, українські й американські десантники будуть відпрацьовувати спільні стрибки з літака ВТА США С-130.
Раніше Діалог.UA писав, що на окупованому Донбасі у кінці вересня відбудуться нові військові навчання за участю тисяч "резервістів".
Останні новини
На Сумщині пілоти Sky Wars 47-й ОМБр розгадали план РФ, збивши 22 дрони за 6 годин: відео рекорду
12:29Відео для соцмереж обернулося кримінальною справою: СБУ затримала киянина за публікацію роботи ППО
12:04Блискуча операція у Донецьку: "Птахи Мадяра" відвідали склади дронів і техперсонал – з'явилося відео
11:29Донбас під окупацією: масові втрати роботи, протести проти закриття шахт і невиплат зарплат – ЦПД
10:43