У Зеленського зробили "туманну" заяву про долю Федорова
Радник Володимира Зеленського розповів, що президент має намір продовжити співпрацю з Михайлом Федоровим, який пішов у відставку з посади міністра оборони.

Михайло Федоров продовжить роботу у команді президента України Володимира Зеленського, проте конкретну посаду для нього ще не визначено.
Про це 17 липня повідомив радник президента Дмитро Литвин під час спілкування із журналістами, пише Dialog.UA.
За його словами, Зеленський та Федоров вже обговорювали подальшу співпрацю та згодні продовжити спільну роботу.
При цьому Федоров не розглядає варіант посади радника президента чи інших запропонованих посад. Литвин зазначив, що остаточне рішення буде ухвалено після особистого обговорення між президентом та Федоровим.
Радник також підкреслив, що відносини між Зеленським та Федоровим ґрунтуються на багаторічній співпраці, тому сторони зможуть знайти оптимальний формат подальшої роботи.
Нагадаємо, Федоров відмовився від посади прем’єр-міністра України.
Тим часом у Росії святкують відставку Михайла Федорова.
Останні новини
Окупантам наказали активізувати удари по цивільній інфраструктурі – ГУР назвало пріоритетні цілі
15:55Генсек НАТО Рютте оцінив ситуацію на фронті та відреагував на відставку міністра оборони України
12:47СБУ затримала інженера тепломережі, подвійного агента РФ, який коригував удари по Слов'янську
11:43