У Дніпрі армія РФ атакувала американський завод Bunge: розлив 300 тонн олії та перекриті дороги
У місті Дніпрі росіяни завдали удару по виробництву американської компанії Bunge, через що на міських дорогах розлилося близько 300 тонн олії.

ЗС РФ продовжує атакувати громадянську інфраструктуру України. У понеділок, 5 січня, російські безпілотники атакували завод американської компанії Bunge у Дніпрі.
Про це повідомив мер міста Борис Філатов.
Росіяни цілеспрямовано вдарили по об'єкту, який не має відношення до військової сфери. У результаті на дорогу вилилося близько 300 тонн олії.
Філатов запевнив, що комунальні служби вже працюють на місці, засипаючи дорогу піском і спеціальними сумішами. Однак рух Набережною у найближчі два-три дні буде значно обмежений.
Він звернувся до водіїв з проханням зберігати спокій і повагу до тих, хто усуває наслідки атаки: "Коли ви стоїте у пробках, будь ласка, не лайтеся. Скажіть спасибі тим людям, які працюють у таких умовах".
Також він попросив мешканців стежити за оновленнями на офіційних ресурсах міськради, де публікуватиметься інформація про дорожню ситуацію та зміни у роботі громадського транспорту.
Окремо мер акцентував увагу на тому, що удару було завдано по американській власності. Постраждале підприємство належить компанії Bunge зі штаб-квартирою у місті Сент-Луїс, штат Міссурі.
Він закликав журналістів: "Росіяни розбомбили американську власність. Розкажіть про це світу".
Довідка
Bunge - це велика міжнародна агропромислова корпорація із США, яка закуповує та переробляє зерно та олійні культури, а також виробляє рослинні олії та продукти харчування. Компанія працює понад 200 років і входить до найбільших гравців світового продовольчого ринку.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що СБУ затримала охоронця заводу: встановлював камери на автотрасах Дніпра для стеження за колонами ЗСУ.
Останні новини
В Україні переглянуто доплати до пенсій: як зміняться суми для різних категорій громадян у 2026 році
15:52У Костромській області РФ після удару дронів по арсеналу ГРАУ оголосили евакуацію частини населення
13:05
Швець спрогнозував наступний крок наляканого подіями у Венесуелі Путіна: "Ось для цього все готове"