19 березня 2025, 06:00

Перемир'я по-путінськи у дії: під ударами РФ опинилися лікарні й електростанції України

У ніч на 19 березня дрони-камікадзе й авіабомби РФ атакували цивільні й енергетичні об'єкти України.

Перемир'я по-путінськи у дії: під ударами РФ опинилися лікарні й електростанції України

Не встиг президент РФ поспілкуватися з Трампом і запевнити його, що відучора віддає наказ протягом 30 днів не завдавати ударів по енергетиці України, як за кілька годин у багатьох містах з'явилися російські дрони-камікадзе.

Учора на своїй сторінці у соцмережі президент України написав, що зафіксовано пряме влучення дрона до лікарні у Сумах.

Володимир Зеленський наголосив, що майже у всіх містах України звучали сигнали повітряної тривоги, а у небі знаходилося близько 40 дронів-камікадзе.

Путін продовжує руйнувати енергетичну та громадянську інфраструктуру України, саме тому світова громадськість має й надалі чинити тиск на РФ.

Своїми вчорашніми та сьогоднішніми діями Путін фактично сам відкинув пропозицію про повне припинення вогню. Кремль, як і раніше, зацікавлений у продовженні війни.

Пізніше у Сумській ОВА повідомили, що у ніч на 19 березня дрон атакував не лише лікарню в обласному центрі, а й медичний заклад у Краснопіллі.

Близько 1:00 один із ворожих дронів-камікадзе впав на дах лікарні. На щастя, ніхто із людей не постраждав.

Крім того, ще вчора пізно ввечері пролунали вибухи у Слов'янську та Краматорську. У Слов'янську удар авіабомби припав на електростанцію, через що частина міста залишилася без електрики.

У Краматорську вибухи пролунали на околиці міста близько 21:20.

На дії Путіна вже відреагували відомі світові політики. Так, експрем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що Путін відкидає будь-яке припинення вогню. За його словами, російський лідер не лише хоче роззброїти Україну, а й зробити її "васальною державою Росії".

Республіканець Джо Вілсон заявив, що "військовий злочинець" вже порушив угоду, атакувавши керованими авіабомбами енергосистему у Слов'янську. "Путін не хоче миру, він хоче всю Україну", - наголосив Вілсон.

Раніше Dialog.UA повідомляв, що у МЗС України дали коментар щодо перемир'я та підписання мирної угоди.

Тим часом американська преса дуже сумнівається, що Путін справді готовий припинити війну проти України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини