19 червня 2024, 11:08

Під Харковом семирічний хлопчик підняв російську міну "Лепесток" – стався вибух

Дитина дістала поранення середнього ступеня тяжкості від протипіхотної міни та була доставлена в один із харківських лікувальних закладів.

Під Харковом семирічний хлопчик підняв російську міну "Лепесток" – стався вибух

Минулого вівторка, 18 червня, у селі Родичі (входить до агломерації Харківської міськради) 7-річний хлопчик дістав поранення внаслідок вибуху частини російської протипіхотної міни "ПФМ-1" ("Лепесток"), передає Діалог.UA.

Повідомляється, що дитина гуляла селом і побачила якийсь предмет на землі, який привернув її увагу. Вона підняла його із землі, після чого стався вибух.

Співробітники правоохоронних органів, які прибули на місце події, встановили, що хлопчик узяв до рук частину російської протипіхотної міни "Лепесток", не розуміючи, що це вибухонебезпечний предмет.

Наразі дитина у стані середньої тяжкості проходить лікування в одній із лікарень Харківської області.

Як відомо, російська протипіхотна міна "ПФМ-1" ("Лепесток") розроблена з метою поранити кінцівки людини й унеможливлювати у такий спосіб пересування піхоти. Варто зазначити, що використання цього боєприпасу офіційно заборонено Оттавською конвенцією про заборону протипіхотних мін. Проте ми спостерігаємо, як армія РФ ігнорує міжнародні правові норми та використовує в Україні навіть заборонені боєприпаси.

Як раніше повідомлялося, 8 травня російські окупанти завдали удару по навчальному закладу у Харкові - постраждали четверо дітей і двоє дорослих.

Нагадаємо, аналітики DeepState спрогнозували, що Росія наступатиме на Харків із Луганської області (ділянка від Райгородки до Нововодяного).

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини