30 травня 2024, 12:55

Контроль місця розташування ВПО в Україні триває: як зберегти фінансову допомогу

У 2023 році почалася перевірка місцеперебування ВПО, які отримують допомогу від держави: відомі причини її проведення та підстави для відмови виплат.

Контроль місця розташування ВПО в Україні триває: як зберегти фінансову допомогу

У 2023 році почалася перевірка місцеперебування ВПО, які отримують допомогу від держави. Контроль здійснюють службовці Національної соціальної серверної служби. Цей процес ніхто не скасовував, тому він триває до сьогоднішнього дня.

Про це повідомляє "НСН Україна" з посиланням на Юридичний телеграм-канал.

Причини для проведення перевірки:

- дані про реєстрацію громадян як переміщених осіб у межах однієї територіальної громади;

- повідомлення від офіційних інстанцій, муніципальних органів, компаній, установ, громадських організацій або приватних осіб про те, що місце проживання змінилося;

- підсумки верифікації відповідно до встановлених критеріїв для отримання допомоги.

Громадянам, які підлягають перевірці, має надійти відповідне повідомлення завчасно, щонайменше за дві доби. У разі відсутності людини за вказаною адресою під час перевірки вона має зв'язатися із соціальною службою протягом двох тижнів.

За наявності обґрунтованих підстав відсутності необхідно надати підтверджувальні документи протягом місяця. Якщо цього не станеться, виплати будуть тимчасово призупинені, отже, якщо ви ВПО та змінили місце проживання, контактний телефон або не повідомили номер квартири, важливо оновити цю інформацію. Для цього достатньо звернутися до відповідної соціальної служби.

Нагадаємо, кому з ВПО в Україні продовжать виплати допомоги у червні, а хто може їх позбутися.

Раніше також повідомлялося, що у травні не всім переселенцям будуть нараховані виплати.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини