23 травня 2024, 07:44

У Франції та Італії Зеленський вирішуватиме три ключові питання щодо України – Politico

Зеленський летить до Франції, щоб попросити Захід збивати ракети у небі над Україною.

У Франції та Італії Зеленський вирішуватиме три ключові питання щодо України – Politico

Зеленський летить до Франції, щоб попросити Захід збивати ракети у небі над Україною. Крім цього, президент України планує домогтися від країн ЄС збільшити військову допомогу Києву, а також якнайшвидше конфіскувати заморожені активи РФ для потреб України.

У червні глава України планує у Франції взяти участь в урочистих заходах із нагоди річниці "Дня Д"; після цього відвідає саміт G7 в Італії, інформує ресурс Politico.

Зеленський спочатку планував вилетіти до Франції, проте наступ армії Путіна на Харківщині вніс свої корективи.

Влітку Зеленський зможе зустрітися не тільки з Макроном, а й із Байденом.

Президент України домагатиметься від Заходу вирішення трьох нагальних проблем: ситуація з обстрілами території країни з боку РФ, нова військова допомога та конфіскація заморожених активів РФ.

Поїздка Зеленського на заходи до "Дня Д" матиме свій символізм. 80 років тому союзні війська висадилися на узбережжі Нормандії, щоб відкрити другий фронт проти Німеччини.

На меморіальному цвинтарі американських солдатів Зеленський зустрінеться з Байденом і представником із РФ. Не виключено, що президент США знову говоритиме про захист демократії та про згуртування союзників навколо України.

На саміті G7 Зеленський наполягатиме на тому, щоб Захід передав заморожені активи РФ Україні. За цей план виступають США та Британія, а Німеччина опирається, бо боїться, що аналогічним чином може вчинити і РФ щодо активів ЄС.

Проти повної конфіскації активів РФ виступає і глава Європейського Центробанку Лагард.

На Зеленського чекає нелегка робота: переконати у правильності дії всіх лідерів Заходу, які сумніваються та вагаються.

Раніше Зеленський розповів про свої плани після перемоги України над Росією.

Нагадаємо, у Пентагоні відповіли Зеленському на рішення скасувати заборону бити американською зброєю по території РФ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини