22 травня 2024, 09:21

Зеленський озвучив свої плани після перемоги України над Росією – NYT

Київ не хоче запрошувати Росію на саміт миру у Швейцарії, щоб вона не зірвала його, заявив Зеленський.

Зеленський озвучив свої плани після перемоги України над Росією – NYT

Напередодні західна преса виклала у Мережу велике інтерв'ю з президентом України, в якому той розповів про ситуацію на полі бою, про закриття неба над Україною, про системи ППО та про саміт миру у Швейцарії.

За заявою глави України, саме Київ наполіг на тому, щоб на літньому саміті у Швейцарії не було представників від РФ, інформує ресурс The New York Times.

Зеленський наголосив, що Кремль на саміті обов'язково все блокуватиме та зриватиме, щоб просувати ідею свого "мирного плану", який виглядатиме не інакше як ультиматум.

Відповів Зеленський і на запитання про те, що він планує робити після війни. Очільник України зізнався, що все залежатиме від того, що станеться у кінцевому підсумку: закінчення війни чи перемога України.

Зеленський вірить у дуже важку, але все ж таки перемогу України над РФ. Після цього він увесь свій час присвятить родині та собакам.

Через війну в Україні 2024 року не відбулися президентські вибори, як і парламентські 2023-го.

За даними опитування КМІС на лютий 2024 року, 60% українців довіряли Зеленському як президенту.

Міжнародні політологи підтримали рішення Києва не проводити вибори, поки не закінчиться війна.

Зеленський також заявив, це рішення не означає, що в Україні немає демократії. Натомість він нагадав, як українці щодня ціною свого життя доводять той факт, що Україна - демократична країна.

Нагадаємо, у Пентагоні відповіли Зеленському та конгресменам на запитання про відмову від рішення не бити американською зброєю по території РФ.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини