20 травня 2024, 14:49

Синєгубов про ситуацію у Харківській області: тривають бої за Вовчанськ, лінію фронту стабілізовано

ЗСУ ведуть із російськими окупантами бойові дії за Вовчанськ Харківської області: там лінія зіткнення проходить річкою Вовча.

Синєгубов про ситуацію у Харківській області: тривають бої за Вовчанськ, лінію фронту стабілізовано

Лінію фронту на півночі Харківської області стабілізовано, стверджує голова ХОВА Олег Синєгубов, передає видання "Об'єктив. Харків" із посиланням на виступ чиновника в ефірі національного телевізійного марафону.

Керівник регіону, інформуючи про ситуацію на фронті, наголосив, що план російських окупантів щодо швидкого захоплення північної частини Харківщини зазнав фіаско.

"Лінія фронту на півночі Харківщини стабілізована. Не допущено просування ворога по Липецькому напрямку та по Слобожанському напрямку", - наголосив він.

Також Синєгубов зазначив, що українські захисники продовжують бойові дії за Вовчанськ, причому там наразі лінія фронту проходить річкою Вовча. За його даними, там ЗС РФ намагаються просуватися, але успіхів не мають, оскільки ЗСУ чинять їм потужний опір і не дають просуватися вглиб регіону.

"Наші воїни намагаються відбивати будинок за будинком, вулицю за вулицею. Можна зробити висновок, що план ворога щодо швидкого захоплення півночі нашої області не вдався завдяки ефективним діям наших військових", - резюмував голова Харківської ОВА.

Нагадаємо, раніше західна преса писала про те, що підкріплення ЗСУ таємно прибуло на Харківщину та на самому початку наступу ЗС РФ накрили їх артилерією.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини