17 травня 2024, 13:13

Зеленський оцінив, чи вистачає бійцям ЗСУ зараз снарядів: "Уперше за роки війни жодна з бригад не скаржиться"

Президент Зеленський заявив, що українським військовим уперше за 2 роки та 3 місяці повномасштабної війни з РФ вистачає артснарядів.

Зеленський оцінив, чи вистачає бійцям ЗСУ зараз снарядів: "Уперше за роки війни жодна з бригад не скаржиться"

Президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання представників ЗМІ, торкнувся питання снарядного голоду, який раніше спостерігався в українських захисників. Зараз же, за словами глави держави, цю проблему практично вирішено, передає "Кореспондент".

Зеленський акцентував увагу на тому, що вперше за два роки та майже три місяці повномасштабного вторгнення військ країни-агресора РФ українським військовослужбовцям вистачає артилерійських снарядів.

За його даними, ситуація зі снарядами стабілізувалася в останні два місяці.

"У нас є прогрес. Уперше за роки війни жодна з бригад Сил оборони України не скаржиться, що немає артилерійського снаряда", - підкреслив Зеленський.

Також президент згадав чеську ініціативу, однак зауважив, що ситуація в українських військах із БК почала поступово налагоджуватися і до неї.

Володимир Зеленський також розповів про ініціативу, коли наші партнери даватимуть гроші на виробництво українських дронів і РЕБ.

"Технічні показники наших дронів стають кращими. Ми починаємо їх багато виробляти, але поки що на них не завжди вистачає грошей, тобто Україна може виробляти більше БПЛА, ніж надходить коштів", - додав він, закликавши партнерів ще більше посилити підтримку нашої країни.

Нагадаємо, Володимир Зеленський сказав, що потрібно для того, щоб завадити Росії зайти до Харкова.

Як раніше повідомлялося, в армії України незабаром з'являться прототипи артилерійських снарядів із дальністю 100 км.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини