17 травня 2024, 12:59

Зеленський оцінив просування росіян Харківщиною: "Противник не дійшов до основних ліній оборони"

За словами Зеленського, російські загарбники у Харківській області змогли наблизитися тільки до першої лінії оборони, розташованої не на кордоні.

Зеленський оцінив просування росіян Харківщиною: "Противник не дійшов до основних ліній оборони"

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на зустрічі з представниками мас-медіа, оцінив наступ окупантів ЗС РФ у Харківській області. За його словами, українські захисники стабілізували лінію фронту, а ворог дійшов тільки до першої лінії оборони, розташованої не на кордоні, передає Діалог.UA.

Зеленський акцентував увагу на тому факті, що під час наступу на півночі Харківської області російські загарбники змогли просунутися не більше ніж на 10 км, не дійшовши до основних ліній оборони. Також, за словами глави держави, ситуація стабілізується.

"Сили оборони України стабілізували росіян там, де вони зараз перебувають. Найглибша точка їхнього просування - 10 кілометрів. На деяких напрямках противника немає зовсім і не було", - наголосив президент.

Нагадаємо, Володимир Зеленський сказав, що потрібно для того, щоб завадити Росії зайти до Харкова.

Як раніше повідомлялося, окремі піхотні групи ЗС РФ зайшли до Вовчанська, але українські військові підтягнули резерви й успішно відбивають атаки.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини